c
Kategorie našich výrobků
kategorie našich výrobků

Čokoláda jako firemní dárky

Hledáte nápady na dárky pro své zaměstnance, firemní klienty nebo obchodní partnery? Tak to jste na správném místě.

Potěšte je ručně vyráběnou čokoládou z výběrových kakaových bobů. V naší čokoládové manufaktuře, která sídlí v centru Brna, se zaměřujeme na výrobu čokolády přímo z kakaových bobů, které si dovážíme a pečlivě zpracováváme. Pokud vás tato možnost zaujala, neváhejte si i přečíst, jak u nás výroba probíhá.

Obdarovaným nadělíte nevšední zážitek – možnost vyzkoušet pravou čokoládu. Každý rok se na nás firmy obrací, jelikož poptávají převážně firemní vánoční dárky. Čokoláda se však hodí pro každou příležitost a nikdy nezklame. I jako velmi originální reklamní předmět. Natož když je z nejkvalitnějších surovin! Když darujete klientům naši čokoládu, tak u nich nevyvoláte radost jen při samotném aktu předání. Pozitivně si na vás vzpomenou zejména ve chvíli, kdy si čokoládu otevřou a ochutnají.

VYŘEŠTE SVÉ FIREMNÍ DÁRKY KVALITNÍ ČOKLÁDOU A

Ještě nejste o spolupráci přesvědčeni? Níže jsme pro vás připravili výčet všech našich produktů a možností jejich balení.


Individuální nabídka pro každého

  • standardní velkoobchodní ceny již od nižších desítek kusů,
  • při větším odběru jsme schopni nabídnout množstevní slevy,
  • u sypaných čokolád možnost posypů dle výběru,
  • způsob zabalení vždy řešíme s každým klientem dle jeho potřeb a očekávání. Rádi vám připravíme i dárkové balíčky.
     

Čokoláda s vlastním logem a doprovodnými informacemi

Jsme schopni realizovat výrobu čokolád s vlastním designem. U menších odběrů lze individualizaci obalu řešit nálepkami, které nejsou jednotkově drahé ani při malých nákladech tisku. Při objednávkách v řádech tisíců kusů čokolád lze vytvořit vlastní papírové krabičky, které dárky pro vaše klienty pozvednou na zcela jinou úroveň a jsou i účinným reklamním předmětem.
 

Naše produkty

Vybírat můžete z následujících čokoládových produktů.

PRÉMIOVÁ ŘADA BIO ČOKOLÁD
Pro jejich výrobu používáme výběrové kakaové boby z Peru odrůdy Criollo. Na světové produkci jsou zastoupeny už jen v nízkých jednotkách procent. Nejoblíbenější je s himálajskou solí, získala ocenění i v mezinárodní soutěži Academy of Chocolate. Potěšíme i milovníky klasické hořké čokolády, nebo vysokoprocentní mléčné. Umíme to rozpálit s chilli, nebo vás naopak uklidnit voňavou levandulí. RAW čokoláda je vyrobena z nepražených kakaových bobů a je v ní uchováno maximum prospěšných látek. Při vyšším odběru lze vyrobit obal zcela na míru.

ČOKOLÁDY S POSYPEM

Také je vyrábíme z kakaových bobů Criollo z Peru jako u BIO řady. Obohacujeme je o kvalitní a oku lahodící posypy. Už svým vzhledem se velmi hodí jako dárek. Jsou svěží, barevné a lákají k okamžitému ochutnání. Nejen že skvěle vypadají, ony stejně tak dobře i chutnají. Firemní dárek se z nich může stát velmi snadno. Stačí vyměnit logo za vaše. A nebo je samozřejmě můžete darovat tak, jak je vyrábíme.

ČOKOLÁDY BEZ CUKRU

Čím dál větší množství lidí vylučuje ze svého jídelníčku cukr. A to jak kvůli chronickým zdravotním obtížím (diabetici), ale také při změně životního stylu (low carb). A proto jsme vytvořili unikátní recepturu čokolád bez přidaných cukrů. I pro ně využíváme velmi vzácnou odrůdu kakaových bobů Criollo z Peru. Čokolády jsou slazeny přírodním sladidlem erythritol, které nemá žádné kalorie. Do čokolád jsou pro jejich zjemnění zamlety mandle kešu ořechy. Pokud víte, že mezi svými zaměstnanci, zákazníky a obchodními partnery máte takové, kteří více dbají o své zdraví, tak máte jedinečnou možnost volby, jak je čokoládou také potěšit! Zcela bez výčitek.

ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY

Všechny druhy našich čokolád (bez posypů) zpracováváme do lákavých tyčinek, které lze obdarovaným zabalit do průhledných sáčků, nebo doypacků. Obaly lze opatřit nálepkou s vaším designem. Ve formě tyčinek u nás najdete všechny čokolády z BIO řady, ale také hořkou a mléčnou čokoládu bez cukru. K dispozici máme i tyčinky určené přímo na vaření (na dezerty).

A takto naše čokoládové tyčinky vyrábíme:

KAKAOVÉ BOBY S OCHUTNÁVKOVOU ČOKOLÁDOU

Darujte svým zaměstnancům, klientům a obchodním partnerům zážitek. Vytvořili jsme unikátní produkt, který kombinuje kakaové boby s čokoládou, která je z nich vyrobena. Obdarovaný může degustovat samotné boby (v nepražené podobě) a díky přiložené ochutnávkové čokoládě zjistit, jak se chuť změní, když se z nich připraví čokoláda. Na výběr máte z kakaových bobů a čokolád z nich vyrobených z různých zemí původu. A věřte. Čokoláda se může svojí chutí velmi lišit!

ROZHODLI JSTE SE OBDAROVAT SVÉ KLIENTY ČOKOLÁDOU?

 

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE