X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Letní provoz - omezené odesílání! Více

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Letní provoz – omezené zasílání

Vážení zákazníci,

čokoláda se nerozpouští jen na jazyku, ona se umí rozpustit i při přepravě. Jakmile denní teploty pravidelně přesahují cca 22 °C, tak hrozí jejich rozpuštění při přepravě. Jelikož je těchto dnů v létě většina, tak jsme nuceni přejít na letní provoz.

Objednávky můžete učinit, vypnuty nejsou. Letní provoz znamená, že vás musíme na riziko možného rozpuštění upozornit. 

Rozhodli jsme se, že rozhodnutí, zda si chcete nechat čokolády zaslat, necháme na vás. K rozpuštění nemusí dojít ani při vyšších teplotách. Záleží vždy na konkrétních podmínkách přepravy. Když přepravce nevozí čokolády celý den v dodávce a nenechá ji stát na slunci, tak se čokoládám většinou nic nestane.

V objednávkovém procesu jsme pro vás připravili možnost nechat si zaslat čokolády hned, nebo můžete zvolit bezpečnější variantu, kdy vyčkáme na nějaké podstatnější ochlazení.

Níže naleznete tyto dvě varianty přepravy podrobněji popsané. Pozorně se s těmito informacemi, prosím, seznamte.


AKTUÁLNÍ VÝHLED POČASÍ A ZASÍLÁNÍ:

Aktuálně nedoporučujeme zasílat. Teploty jsou na celém území ČR velmi vysoké. Budeme sledovat vývoj počasí a pokud se otevře "okýnko", tak zde budeme informovat.


Bez omezení v tomto režimu funguje OSOBNÍ ODBĚR u nás na provozovně na adrese: Žižkova 430/1, Brno.
 

Letní provoz – režimy zasílání

V rámci objednávky máte na výběr ze dvou režímů zasílání.
 

1. Zaslání až v době příznivých klimatických podmínek

Balíčky budeme expedovat s ohledem na předpověď počasí. Jakmile vyhodnotíme, že je riziko rozpuštění za daných podmínek nejnižší, tak balíčky odešleme.

DoporučeníObjednávku můžete dokončit a nemusíte ji platit (po přesměrování na platební bránu ji můžete vypnout, my objednávku uvidíme jako dosud nezaplacenou). Objednávku zaplatíte až po výzvě, kterou vám zašleme 2-3 dny předem formou informačního e-mailu a sms. Můžete se tak rozhodnout, zda stále chcete produkty zaslat, nebo objednávku můžete zrušit. Může se totiž stát, že ochlazení nemusí přijít vůbec a budeme schopni odesílat až někdy v září.

UpozorněníAni u této možnosti negarantujeme, že k rozpuštění nedojde. Budeme jen k zaslání přistupovat citlivěji a zvažovat všechny okolnosti. I kdyby došlo k plošnému ochlazení, tak může lokálně na některých místech být stále velké teplo. Slunce má navíc sílu. Vzduch může být chladný, ale slunce velmi rychle vyhřeje dodávku přepravce, kterou může nechat i se zbožím někde zaparkovanou.
 

2. Zaslání bez ohledu na počasí

Otázku, kdy čokolády zaslat, necháváme u této možnosti na vás. Pokud bude vlna velkých veder, a vy si tuto možnost zvolíte, tak je třeba počítat s tím, že k rozpuštění s největší pravděpodobností dojde. V létě očekáváme méně objednávek, takže i tak nebudeme zasílat každý den. Výroba je utlumená a máme i nižší stavy zaměstnanců. V rámci týdne vždy vybereme jeden až dva dny (též podle předpovědi) a provedeme expedici.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO OBA REŽIMY ZASÍLÁNÍ: V případě, že si zásilku nevyzvednete, tak vám budou vráceny peníze snížené o cenu dopravy (která se musí platit i v případě vratky). Započítané budou i náklady na výrobu čokolád, které budeme muset vyřadit (nelze je opět uvést do oběhu) a cena balného. Před vrácením peněz dostanete podrobný soupis těchto nákladů.

 

Děkujeme za pochopení a váš zájem! Sice bychom mohli napsat, že se budeme těšit na chladnější dny... Ale i my léto máme rádi wink

 

O aktuálním stavu budeme průběžně informovat i na našem Facebooku a Instragramu, takže nás sledujte, ať hlavně víte, až ukončíme letní režim!