c
Kategorie našich výrobků
kategorie našich výrobků

Velkoobchod

Chcete prodávat naši čokoládu?

Staňte se naším velkoobchodním partnerem a nakupujte v našem e-shopu za velkoobchodní ceny.
 

Kdo je velkoobchodní partner?

Jedná se o subjekt, který nakupuje naše čokolády pro další prodej, není tedy konečným spotřebitelem. Tento status udělujeme i firemním zákazníkům, kteří jsou schopni odebírat větší množství produktů (dárky pro klienty, zaměstnance apod.). 
 

Jak se stát velkoobchodním partnerem?

U každého subjektu, který chce nakupovat za velkoobchodní ceny, ověřujeme, zda splňuje naše Podmínky pro poskytnutí velkoobchodních cen.

Pokud se chcete stát našimi velkoobchodními partnery, je třeba projít tímto procesem:

  1. Zaregistrujte se na našem e-shopu. Zvolte možnost "Nakupuji na firmu (IČ)" a uveďte pravdivé a úplné údaje.
  2. Po dokončení registrace nás kontaktujte na info@chocolatehill.cz a požádejte o zařazení mezi velkoobchodní partnery
  3. Následně Vás budeme kontaktovat (telefonicky nebo emailem) a ověříme si, jakým způsobem budete naše produkty prodávat.
  4. V případě, že splníte Podmínky pro poskytnutí velkoobchodních cen, Váš účet změníme na velkoobchodní a budete mít možnost objednávat za velkoobchodní ceny. Dokud nebude Váš účet schválen jako velkoobchodní, budou Vaše nákupy v e-shopu za standardní ceny.
     

Nevybrali jste si z nabízených produktů?

Jsme schopni Vám vyrobit čokoládu na míru dle vašich požadavků, včetně vlastního obalu (často jako dárek pro firemní účely). Podmínky bývají stanovovány individuálně. V případě zájmu o produkty s vlastním designem, či specifickým složením čokolád, nás kontaktujte na info@chocolatehill.cz.

 

Těšíme se na vzájemnou inspirativní spolupráci!

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE