Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE

Přešli jsme na letní provoz. Odesílání balíčků je závislé na aktuálním výhledu počasí. Konkrétní informace naleznete ZDE

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Velkoobchod

Chcete prodávat naši čokoládu?

Staňte se naším velkoobchodním partnerem a nakupujte v našem e-shopu za velkoobchodní ceny.
 

Kdo je velkoobchodní partner?

Jedná se o subjekt, který nakupuje naše čokolády pro další prodej, není tedy konečným spotřebitelem. Tento status udělujeme i firemním zákazníkům, kteří jsou schopni odebírat větší množství produktů (dárky pro klienty, zaměstnance apod.). 
 

Jak se stát velkoobchodním partnerem?

U každého subjektu, který chce nakupovat za velkoobchodní ceny, ověřujeme, zda splňuje naše Podmínky pro poskytnutí velkoobchodních cen.

Pokud se chcete stát našimi velkoobchodními partnery, je třeba projít tímto procesem:

  1. Zaregistrujte se na našem e-shopu. Zvolte možnost "Nakupuji na firmu (IČ)" a uveďte pravdivé a úplné údaje.
  2. Po dokončení registrace nás kontaktujte na synek@chocolatehill.cz a požádejte o zařazení mezi velkoobchodní partnery
  3. Následně vás budeme telefonicky kontaktovat a ověříme si, jakým způsobem budete naše produkty prodávat.
  4. V případě, že splníte Podmínky pro poskytnutí velkoobchodních cen, váš účet změníme na velkoobchodní a budete mít možnost objednávat za velkoobchodní ceny. Dokud nebude váš účet schválen jako velkoobchodní, budou vaše nákupy v e-shopu za standardní ceny.
     

Nevybrali jste si z nabízených produktů?

Jsme schopni vám vyrobit čokoládu na míru dle vašich požadavků, včetně vlastního obalu (často jako dárek pro firemní účely). Podmínky bývají stanovovány individuálně. V případě zájmu o produkty s vlastním designem, či specifickým složením čokolád, nás kontaktujte na synek@chocolatehill.cz.

 

Těšíme se na vzájemnou inspirativní spolupráci!