c
Kategorie našich výrobků
kategorie našich výrobků

Chocolate Hill na cestách

Několik předchozích let jsme byli doslova zalezlí v naší čokoládovně. Zdokonalovali jsme výrobní stroje, zkoušeli různé receptury a připravovali nové produkty. Podařilo se nám naše čokolády dostat do zdravých výživ po celé republice. Nyní jsme v pozici, kdy si za naší prací neochvějně stojíme a jsme na ní pyšní. To vše však bylo na úkor přímého kontaktu s vámi, našimi zákazníky.

Nyní cítíme, že je potřeba opět šířit náš příběh a vizi. Máme toho hodně co říct a zároveň chceme naslouchat a hledat další inspiraci.

Spolumajitel čokoládovny Petr a jeho žena Jana proto přišli s projektem Chocolate Hill na cestách. Dali si za úkol pravidelně navštěvovat zajímavá místa po celé České republice. A budou vám o nich psát na našem blogu.

Na tomto místě najdete seznam všech navštívených měst a míst, který budou průběžně doplňovat.

Smyslem celé akce je samozřejmě šířit chuť naší poctivé čokolády, ale jde nám také o představení dalších příběhů lidí a projektů, se kterými sdílíme stejné nadšení a lásku k tomu, co děláme.
 

Navštívená města a místa

Břeclav

Café Hostina
 

Brno

V Melounovém cukru

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE