Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Podmínky akce "Čokoláda do nemocnic"

 1. Určení zdravotnických zařízení, kterým budou dary ve formě produktů z naší čokoládovny předány, bude realizováno v průběhu akce. Bude velmi záležet na počtu produktů, které společně pro zdravotníky připravíme. Budeme se snažit čokoládami zazásobit co nejvíce covidových oddělení, urgentních příjmů a stanic záchranářů.
 2. Akce bude trvat nejdéle do 15.12. nebo do vyprodání/rozdání zásob. 16.12. je poslední den, kdy naši přepravci garantují doručení do Vánoc, což bude i poslední den, kdy budeme balíčky zasílat.
 3. Průběh akce budeme důsledně evidovat. Po jejím ukončení vytvoříme veřejný dokument, ve kterém budou obsaženy veškeré informace o distribuci čokolád. Tento dokument bude zaslán e-mailem všem, kdo se do akce zapojí. Budete informováni minimálně v těchto bodech:
  - přiřazení čísla objednávek ke konkrétním zařízením, na které budeme produkty distribuovat,
  - informace o tom, které produkty jsme přidali my,
  - fotodokumentace každého odeslaného balíku s viditelnými produkty s přiřazením ke konkrétnímu zařízení,
  - pokud to bude možné, bude doplněna reakce zdravotníků (s ohledem na jejich vytížení je však nebudeme do tohoto nijak tlačit).
 4. K darovaným produktům nebudeme za nás přidávat vždy stejné produkty. Budeme je doplňovat produkty ve stejné hodnotě. A to s ohledem na limity našeho skladu (některé položky mohou dojít).