c
Kategorie našich výrobků
kategorie našich výrobků

Čokoláda k Valentýnu

08. 02. 2020, 19:33

Každý rok je to stejné. 14. 2. nás čeká Den svatého Valentýna. Asi byste řekli, že je to pro nás v čokoládovně vrchol sezony a že se na něj intenzivně připravujeme dlouho dopředu. Možná vás překvapí, že tomu tak není. A hned vysvětlím proč.

Neznamená to, že bychom svátek zamilovaných bojkotovali. Níže najdete tipy na valentýnské dárky z naší čokoládové manufaktury, kterými zaručeně uděláte radost. Pokud nechcete ztrácet čas čtením o názoru čokoládovny na Valentýna, klidně můžete rovnou sjet dolů a hned podle obrázků uvidíte, co pro vás máme smiley

Nejdřív si tedy dovolím popsat náš postoj k této události. Pro mnohé z vás je to komerční a účelový kalkul výrobců dárkových předmětů, pro další příležitost potěšit svoji milovanou polovičku a poctivě se toho držíte. Ať už je to jakkoliv, ženu květinou a ani čokoládou neurazíte. A je lepší to nepokoušet!

Možná znáte seriál Malý Sheldon, který přináší příběhy z dětství hlavní postavy stejného jména z Teorie Velkého třesku. Jeho matka je hluboce věřící. Sheldon, jako budoucí vědec, uznává výhradně Darwina. V jednom z dílů však pronese zajímavou myšlenku. "Racionální je věřit. Nic nás to nestojí. I kdyby existovala i ta nejmenší šance, že Bůh existuje, tak z hlediska čisté pravděpodobnosti se vyplatí víru přijmout, než se jednou smažit v pekle."

Co tím chci říci? Chlapi, prostě jí alespoň tu kytku nebo čokoládu k Valentýnu kupte! I kdyby říkala, že je to hloupý svátek, tak kamarádky něco dostanou, a vy kousek toho pekla třeba i v malém pasivně agresivním podaní poznáte.

Musím se přiznat, že pokud jde o nás, tento den nás nechává spíše klidnými. Jak v osobním životě, tak i s ohledem na naše produkty. Nevymýšlíme nic moc speciálního. Alespoň v tom smyslu, že bychom dva měsíce předem nevyráběli nic jiného než čokoládová srdce a úzce zaměřené produkty, které budeme hned po 14. 2. rozprodávat se slevou.

Čokoláda k Valentýnu musí být zejména kvalitní a obdarované chutnat. A o to se snažíme, věřím, že úspěšně, každý den naší existence. Pokud ji milujete, tak ji čokoládu můžete nosit, stejně jako květiny, jakýkoliv den v roce. Tak proč bychom kvůli jednomu dnu v roce měli něco zásadně měnit my?

Jak jsem již ujistil na začátku, nemusíte mít strach, že pro vás valentýnskou čokoládu nemáme. Dovolte, abych vám dal několik tipů na dárek z našeho aktuálního sortimentu.
 

Dárková balení tabulkových čokolád

Myslím, že k Valentýnu jsou nejvhodnější naše dárková balení tabulkových čokolád. Pomocí krásné růžové stuhy jsme spojili naše ručně vyráběné čokolády z výběrových kakaových bobů. Svojí ženě či přítelkyni dáte nejen čokoládu, ale i zážitek. Čokolády můžete společně degustovat a užít si příjemný večer. A jelikož je té čokolády hodně, tak nemusí být jediný.

Na výběr máte ze dvou druhů balení.

Dárkové balení 8 BIO čokolád
Výběr našich nejlepších BIO tabulkových čokolád z výběrových kakaových bobů z Peru.

Dárkové balení 7 tabulkových čokolád bez přidaných cukrů
Pokud si vaše milovaná drží v novém roce linii, máme pro vás připravený dárek k Valentýnu bez přidaných cukrů

Když muž ženě na Valentýna koupí komerčně prodávanou čokoládu nebo bonboniéru, tak mají většinou hezký obal, ale obsah za ním značně zaostává. To u nás nehrozí. Naše čokolády vyrábíme ručně. Používáme výhradně výběrové kakaové boby. Nejen že akt předání proběhne s velkým úspěchem, ale při samotném mlsání můžete očekávat nadšení.

Nemusíte mít strach, že předáte něco, na co raději rychle zapomene a ocení alespoň gesto. S naší ručně vyráběnou čokoládou z výběrových kakaových bobů chybu neuděláte. Přítelkyně, manželka, nebo ta, které se své srdce teprve chystáte nabídnout, vás zaručeně pochválí.
 

Čokoláda s posypem je ideální valentýnskou volbou

Dále můžeme, pokud nechcete kupovat větší balení čokolád, z našeho sortimentu doporučit posypávané čokolády, které máme i bez přidaných cukrů. Ideálně ty, které obsahují červenou barvu, která je symbolem lásky.

Naším dlouhodobým bestsellerem je:

52% mléčná čokoláda s pistáciemi a jahodami

 

Pokud Vaše milovaná zrovna drží dietu, nebo si musí hlídat příjem cukrů, máme k dispozici i variantu se stejným posypem bez cukru.

K Valentýnu se hodí i bílé čokolády s posypem.

45% bílá čokoláda s dračím ovocem

Pro milovnice kávy máme:

45% bílá čokoláda s výběrovou kávou

I u této čokolády máme variantu bez přidaných cukrů: 45% bílá čokoláda bez přidaných cukrů s kávou

Mezi ženami, které nechtějí konzumovat cukr, vede tato:

45% bílá čokoláda bez přidaných cukrů s malinami


 

Můžete být i odvážní

Přijde vám obyčejná tabulka čokolády nebo čokoládové srdíčko k Valentýnu jako očekávané klišé? Naši čokoládu z výběrových kakaových bobů můžete věnovat i ve formě malých čokoládových tyčinek. Jedná se o takový náš zlepšovák. Při výrobě tabulek je potřeba mnoho lidské práce, což se projevuje na ceně finálního produktu. Čokoládové tyčinky chutnají stejně jako jejich tabulkové varianty. Ale za gram čokolády ve formě tyčinek zaplatíte až o 40 % méně než za gram čokolády v podobě tabulky.

Co si budeme povídat. Tabulka je sice fajn, ale když své mlsné ženě dáte například 500g balík naší skvělé BIO mléčné čokolády, tak na Valentýna bude zasněně, i s čokoládou na jazyku, vzpomínat několik příštích týdnů. V oblasti čokolády umí kvantita často vyhrát. Natož když je to kvantita nejvyšší kvality! 

Aktuálně máme čokoládových tyčinek 19 druhů. Své lásce můžete nakombinovat více možností přesně dle jejích chuťových preferencí.

Vážená čokoláda

Už vás nebudu zbytečně zavalovat dalšími tipy na čokoládové valentýnské dárky. Produktů máme celkem hodně, takže se můžete pro jistotu podívat na všechny a vybrat dle svého uvážení.

Zkuste dát šanci kvalitě, výběrovým surovinám, poctivému zpracování a vynechejte všechna ta čokoládová srdíčka k Valentýnu ze supermarketů. Nebudete toho litovat!

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE