Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Čokoláda k Valentýnu

08. 02. 2020, 19:33

Každý rok je to stejné. 14. 2. nás čeká Den svatého Valentýna. Asi byste řekli, že je to pro nás v čokoládovně vrchol sezony a že se na něj intenzivně připravujeme dlouho dopředu. Možná vás překvapí, že tomu tak není. A níže se snad v trochu poutavé formě dozvíte proč.

Pro mnohé z vás je to komerční a účelový kalkul výrobců dárkových předmětů, pro další příležitost potěšit svoji milovanou polovičku a poctivě se toho držíte. Ať už je to jakkoliv, ženu květinou a ani čokoládou neurazíte. A je lepší to nepokoušet!

Možná znáte seriál Malý Sheldon, který přináší příběhy z dětství hlavní postavy stejného jména z Teorie Velkého třesku. Jeho matka je hluboce věřící. Sheldon, jako budoucí vědec, uznává výhradně Darwina. V jednom z dílů však pronese zajímavou myšlenku. "Racionální je věřit. Nic nás to nestojí. I kdyby existovala i ta nejmenší šance, že Bůh existuje, tak z hlediska čisté pravděpodobnosti se vyplatí víru přijmout, než se jednou smažit v pekle." Co tím chci říci? Chlapi, prostě jí alespoň tu kytku nebo čokoládu k Valentýnu kupte! I kdyby říkala, že je to hloupý svátek, tak kamarádky něco dostanou, a vy kousek toho pekla třeba i v malém pasivně agresivním podaní poznáte.

Musím se přiznat, že pokud jde o nás, tento den nás nechává zcela klidnými. Alespoň s ohledem na naše produkty. Nevymýšlíme speciální balení, čokoládová srdíčka, čokolády s romantickými potisky. Proč?

Čokoláda k Valentýnu musí být zejména kvalitní a obdarované chutnat. A o to se snažíme každý den naší existence. Pokud ji milujete, tak ji čokoládu můžete nosit, stejně jako květiny, jakýkoliv den v roce. Tak proč bychom kvůli jednomu dnu v roce měli něco měnit my?

Když muž ženě na Valentýna koupí komerčně prodávanou čokoládu nebo bonboniéru, tak mají většinou hezký obal, ale obsah za ním značně zaostává. Akt předání samozřejmě proběhne s velkým úspěchem. Ale při samotném mlsání může nadšení opadnout. Ona na to nejspíš do příštího roku zapomene a ocení alespoň gesto. Ale není to málo? S naší ručně vyráběnou čokoládou z výběrových kakaových bobů chybu neuděláte. Přítelkyně, manželka, nebo ta, které se své srdce teprve chystáte nabídnout, vás zaručeně pochválí.

Čokoláda s posypem je ideální valentýnskou volbou

Pokud vybíráte z našeho sortimentu, tak zcela určitě můžeme doporučit posypávané čokolády. Ideálně ty, které obsahují červenou barvu, která je symbolem lásky. Naším dlouhodobým bestsellerem je mléčná čokoláda s pistáciemi a jahodamiPokud Vaše milovaná zrovna drží dietu, nebo si musí hlídat příjem cukrů, máme k dispozici i variantu se stejným posypem bez cukru.

Můžete být i odvážní

Přijde vám obyčejná tabulka jako klišé? Naši čokoládu z výběrových kakaových bobů můžete věnovat i ve formě malých čokoládových tyčinek. Co si budeme povídat. Tabulka je sice fajn, ale když své mlsné ženě dáte například 500g balík skvělé mléčné čokolády, tak na Valentýna bude zasněně, i s čokoládou na jazyku, vzpomínat několik příštích týdnů. V oblasti čokolády umí kvantita často vyhrát. Natož když je to kvantita nejvyšší kvality!

Nebudu vás zbytečně zavalovat mnoha tipy na čokoládové valentýnské dárky. Produktů máme celkem hodně, takže se můžete pro jistotu podívat na všechny a vybrat dle svého uvážení.

Zkuste dát šanci kvalitě, výběrovým surovinám, poctivému zpracování a vynechejte všechna ta čokoládová srdíčka k Valentýnu ze supermarketů. Nebudete toho litovat!

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text: