Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

podkategorie
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:

Čokoláda přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar produkce

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě čokolády

Bio výroba

Většinu našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

Doprava zdarma

Vyberte si u nás produkty nad 1 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Čokolády bez cukru

řadit:
počet produktů na stránce:

Čokolády nejen pro diabetiky

V této kategorii naleznete čokolády bez cukru, které vám budou opravdu chutnat. Jde o plnohodnotné čokolády z nejkvalitnějších surovin bez jakýchkoliv chuťových kompromisů. Nejedná se o klasické DIA čokolády, které velkým obloukem obcházíte v supermarketech. Používáme jedinečné přírodní sladidlo zvané erythritol (více o tomto sladidlu). Čokolády jsou navíc zjemněny mandlemi a kešu ořechy, které jsou umlety společně se vzácnými kakaovými boby odrůdy Criollo, která pochází z Peru. Těchto bobů je na světové produkci méně jak 2 % a jsou zcela jedinečné svojí ovocností a nízkým podílem hořkosti.

Sladidlo erythritol nemá na rozdíl od mnoha jiných sladidel výrazné projímavé účinky, nemá nepříjemnou pachuť a je získáváno přírodním způsobem (nikoliv syntetickým). Do čokolády jej navíc dáváme výhradně v BIO kvalitě. Je tedy získáván ze surovin, které nejsou geneticky modifikované. Hlavním benefitem je skutečnost, že erythritol má nulový glykemický index a nemá takřka žádné kalorie.

S našimi low carb čokoládami už nemusíte mít žádné výčitky a mohou být součástí vašeho jídelníčku, i když se snažíte zhubnout, nebo omezit cukry.