c
kategorie našich výrobků

Přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě naší čokolády

Bio produkce

Podstatnou část našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

S dopravou zdarma

Udělejte si pořádnou zásobu čokolády. Při nákupu nad 1 000 Kč budete mít dopravu zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Čokoládové dárky

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
Výživové údaje (100 g)
+
výrobci
+
dostupnost
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 40
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 40

Dárky z čokolády pro každou příležitost

Čokoládové dárky jsou velmi oblíbené. Jak mezi obdarovanými, tak i darujícími. Obě strany totiž moc dobře ví, že kvalitní čokoládou nikdy neurazíte. Natož tou naší, kterou pro vás vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů a nejlepších surovin.

Dárkem z čokolády můžete potěšit prakticky kdykoliv. Můžete ji předat jen tak pro radost. Nicméně v průběhu celého roku je víc než hodně příležitostí, kdy se její předání dokonale hodí a občas i očekává. Z kraje roku přichází na řadu čokoláda k Valentýnu. Než se stihneme vzpamatovat, je ve výrobě velikonoční čokoláda. Hned několikrát v průběhu roku se vám navíc bude hodit i čokoláda k narozeninám, stejně jako čokoláda k svátku. Jakmile se trochu oteplí, začínají nás oslovovat budoucí nevěsty a poptávají svatební čokoládu. Koncem školního roku vévodí čokoláda pro paní učitelku. A i pilní studenti se mohou těšit na čokoládu za vysvědčení. Přes léto většina čokoládoven spíš odpočívá a chystá se na hlavní část sezony. A je to vždy velmi intenzivní. Nejdříve připravujeme čokoládu k Mikuláši a k adventu. Za kterými těsně následuje vánoční čokoláda.

V naší čokoládovně se snažíme vyrábět decentní dárkové čokolády. Jsme tzv. bean to bar čokoládovna, což znamená, že čokoládu děláme přímo z kakaových bobů. Vyhýbáme se klasické komerční podobě čokoládových dárků. Tím myslíme, že se neuchylujeme k prvoplánovým formám. Nepoužíváme různá barviva a jinou chemii, které mají pouze zvyšovat vizuální atraktivitu čokolády. Na úkor chuti a vašeho zdraví. Pro nás je obsah vždy více než forma. U nás například nenajdete i čokolády s potiskem, který dle nás čokoládu z výběrových kakaových bobů degraduje. Preferujeme maximální kvalitu a věříme, nejlepším dárkem je čokoláda z nejlepších surovin.

Tipy na čokoládové dárky

Pro ty z vás, kteří chtějí věnovat opravdu hodnotný dárek z čokolády, jsme připravili dárkové balení našich 8 BIO čokolád. Pokud je obdarovaný diabetik nebo nechce konzumovat cukr, můžete mu dát dárkové balení 7 čokolád bez přidaných cukrů.

Mezi oblíbené dárky patří i naše čokolády s posypem. I ty vyrábíme bez přidaných cukrů.

Chcete potěšit opravdového čokoholika? Kupte mu pořádný balík našich čokoládových tyčinek. Jedná se o plnohodnotnou čokoládu v ekonomickém balení. Na výběr máte z 100g, 250g a 500g balení. Zejména tím největším uděláte jistě velkou radost.

Jak pro vás vyrábíme čokoládu

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE