Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE

Od 1.8. do 12.8. máme CELOFIREMNÍ DOVOLENOU. Objednávat můžete. Balíčky však budeme rozesílat až po našem návratu.

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

podkategorie
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:

Čokoláda přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar produkce

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě čokolády

Bio výroba

Většinu našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

Doprava zdarma

Vyberte si u nás produkty nad 1 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Čokoládové dárky

řadit:
počet produktů na stránce:

Dárky z čokolády pro každou příležitost

Čokoládové dárky jsou velmi oblíbené. Jak mezi obdarovanými, tak i darujícími. Obě strany totiž moc dobře ví, že kvalitní čokoládou nikdy neurazíte. Natož tou naší, kterou pro vás vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů a nejlepších surovin.

Dárkem z čokolády můžete potěšit prakticky kdykoliv. Můžete ji předat jen tak pro radost. Nicméně v průběhu celého roku je víc než hodně příležitostí, kdy se její předání dokonale hodí a občas i očekává. Z kraje roku přichází na řadu čokoláda k Valentýnu. Než se stihneme vzpamatovat, je ve výrobě velikonoční čokoláda. Hned několikrát v průběhu roku se vám navíc bude hodit i čokoláda k narozeninám, stejně jako čokoláda k svátku. Jakmile se trochu oteplí, začínají nás oslovovat budoucí nevěsty a poptávají svatební čokoládu. Koncem školního roku vévodí čokoláda pro paní učitelku. A i pilní studenti se mohou těšit na čokoládu za vysvědčení. Přes léto většina čokoládoven spíš odpočívá a chystá se na hlavní část sezony. A je to vždy velmi intenzivní. Nejdříve připravujeme čokoládu k Mikuláši a k adventu. Za kterými těsně následuje vánoční čokoláda.

V naší čokoládovně se snažíme vyrábět decentní dárkové čokolády. Jsme tzv. bean to bar čokoládovna, což znamená, že čokoládu děláme přímo z kakaových bobů. Vyhýbáme se klasické komerční podobě čokoládových dárků. Tím myslíme, že se neuchylujeme k prvoplánovým formám. Nepoužíváme různá barviva a jinou chemii, které mají pouze zvyšovat vizuální atraktivitu čokolády. Na úkor chuti a vašeho zdraví. Pro nás je obsah vždy více než forma. U nás například nenajdete i čokolády s potiskem, který dle nás čokoládu z výběrových kakaových bobů degraduje. Preferujeme maximální kvalitu a věříme, nejlepším dárkem je čokoláda z nejlepších surovin.

Tipy na čokoládové dárky

Pro ty z vás, kteří chtějí věnovat opravdu hodnotný dárek z čokolády, jsme připravili dárkové balení našich 8 BIO čokolád. Pokud je obdarovaný diabetik nebo nechce konzumovat cukr, můžete mu dát dárkové balení 7 čokolád bez přidaných cukrů.

Mezi oblíbené dárky patří i naše čokolády s posypem. I ty vyrábíme bez přidaných cukrů.

Chcete potěšit opravdového čokoholika? Kupte mu pořádný balík našich čokoládových tyčinek. Jedná se o plnohodnotnou čokoládu v ekonomickém balení. Na výběr máte z 100g, 250g a 500g balení. Zejména tím největším uděláte jistě velkou radost.