c

Přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě naší čokolády

Bio produkce

Podstatnou část našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

S dopravou zdarma

Udělejte si pořádnou zásobu čokolády. Při nákupu nad 1 000 Kč budete mít dopravu zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Čokolády pro děti

Nastavit filtrování produktů
Výživové údaje (100 g)
+
výrobci
+
dostupnost
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9

Čokoláda pro děti

Většina dětí bude nadšená, když jim domů přineseme kousek čokolády. A proč je nenaučit již od malička jíst opravdovou kvalitní čokoládu?

Nedávejme jim cukrovinky plné cukrů, chemie a barviv, raději sáhněme po opravdové čokoládě, která nebude mít ve složení na prvním místě cukr, ale bude v ní více kakaových bobů, kakaového másla a v případě mléčné čokolády i kvalitního plnotučného mléka.

Vybírejme pro děti čokoládu bez chemie, bez náhražek, bez barviv, bez lecitinů, nealkalizovanou...

I cukr samozřejmě do složení čokolády obvykle patří, ale my se ho snažíme do našich čokolád dávat jen nezbytné množství a obvykle volíme cukr třtinový. A pro ty, kdo nechtějí cukr vůbec nebo ho jíst nemohou, máme dokonce v nabídce i čokolády zcela bez cukru. (Nejen klasickou 100% čokoládu, ale máme také čokoládu slazenou pouze borůvkami.)

Pokud jste své děti již nenaučili od malička na cukrovou variantu čokolády, můžete zkusit začít s naší borůvkovou čokoládou. Pokud ale Vaše děti již milují přeslazené verze čokolád, byl by přechod na neslazenou čokoládu asi dost drastický, pak klidně sáhněte po nějaké naší sladší variantě, např. máme v nabídce i vysokoprocentní mléčnou čokoládu. A pokud by i ta byla na někoho "moc kakaová", pak máme v nabídce naši nejsladší 44% mléčnou čokoládu, ale sladší čokoládu než je tato v naší nabídce už opravdu nenajdete smiley . Případně můžete zkusit ochutnat i naši 45% bílou čokoládu.

 

Jak pro vás vyrábíme čokoládu

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE