c
Kategorie našich výrobků
kategorie našich výrobků

Dodací podmínky

 

Při objednávce za 1 000 Kč a více máte dopravu zdarma (u Slovenska 1 500 Kč)

Udělejte si pořádnou zásobu čokolády a nebudete platit za doručení! Zaplatíme ji za vás. Doprava zdarma platí pro všechny dostupné dopravce. V současné době doručujeme přes následující dodací služby:

Česká republika:

 • Výdejní místa Zásilkovny 
 • Kurýr DPD ČR (doprava na Vaši adresu)
 • Výdejní místa DPD Pickup
 • Osobní odběr v Brně

Slovenská republika:

 • Výdejní místa Zásilkovny
 • Kurýr DPD

Doprava zdarma je dostupná u běžných zásilek s hmotností do 5 kg. Za každých dalších 5 kg hmotnosti účtujeme příplatek.

Při doručování v České republice využíváme Zásilkovnu jen u zásilek s hmotností do 5 kg. Zásilky s vyšší hmotností doručujeme kurýrem DPD. Za každých 5 kg zaplatíte příplatek 29 Kč.

Při doručování na Slovensko využíváme jen Zásilkovnu a kurýra DPD. Při zasílání přes Zásilkovnu u zásilek s hmotností vyšší než 5 kg účtujeme příplatek 80 Kč za každých 5 kg hmotnosti zásilky. U kurýra DPD je přeprava až do 30 kg bez příplatku.
 

Ceny dopravy při objednávce nižší než 1 000 Kč (u Slovenska 1 500 Kč)

Česká republika:

 • Výdejní místa Zásilkovny: 89 Kč u zásilek do 5 kg
 • Kurýr DPD ČR (doprava na Vaši adresu): 89 Kč u zásilek do 5 kg s příplatkem 29 Kč za každých dalších 5 kg zboží.
 • Výdejní místa DPD Pickup: 50 Kč u zásilek do 5 kg a 60 Kč u zásilek do 10 kg
 • Osobní odběr v Brně: zdarma

Slovenská republika:

 • Výdejní místa Zásilkovny: 89 Kč u zásilek do 5 kg s příplatkem 80 Kč (vč. DPH) za každých dalších 5 kg zboží.
 • Kurýr DPD: 129 Kč u zásilek až do 30 kg.
   

Kdy mi bude zásilka doručena?

Zásilkovna doručuje na výdejní místa v 98 % případů již do druhého dne ode dne podání. Kurýrní služby v současné chvíli doručují nejčastěji za 1 až 3 pracovní dny ode dne podání. Doručení na Slovensko může trvat déle.

Odesíláme každý všední den kromě pátku (aby zásilka neležela na depu dopravce přes víkend). Dopravce si u nás připravené balíčky vyzvedne kolem 10:00 dopoledne. Mezi těmito zásilkami jsou většinou všechny aktuálně zaplacené objednávky, u nichž platba dorazí nejpozději do 8:00 stejného dne (u takových je šance, že je stihneme zabalit). Později zaplacené objednávky expedujeme následující zasílací den.

Občas se může stát, že nestihneme zaslat do druhého dne od zaplacení (víkendy nepočítáme). Jsme malá čokoládová manufaktura a nevěnujeme se jen expedici balíčků. Čokoládu musíme i vyrábět :-) V určitých situacích (uvedení novinky, blížící se svátky) nás umíte zavalit neočekávanou porcí objednávek. V ten moment se může stát, že se expedice o jeden den (v extrémních případech o dva) prodlouží. Vždy se však snažíme, abychom v rámci možností zasílali co nejdříve a na čokoládu jste nemuseli moc dlouho čekat.
 

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na adrese:

Úvoz 430/63
602 00 Brno

Podmínky pro osobní odběr:

 • K odběru se dostavte až po výzvě s informací o tom, že je objednávka připravena. (Tuto informaci posíláme obvykle emailem.)
 • Osobní odběr je možný pouze v pracovní dny, v době od 13:00 do 18:00 hod.
  (Vyjímečně lze vyzvednout zboží i dopoledne přímo ve výrobě, avšak pouze po předchozí individuální domluvě.)
 • Osobní oběr je možné zvolit jen v případě, že je realizována platba předem (bankovním převodem nebo on-line platební kartou).

 

 

 

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE