Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE

Od 1.8. do 12.8. máme CELOFIREMNÍ DOVOLENOU. Objednávat můžete. Balíčky však budeme rozesílat až po našem návratu.

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Podmínky pro poskytnutí velkoobchodních cen

  1. Registrovaný subjekt musí nakupovat na IČ. Za velkoobchodní ceny nemůže nakupovat konečný spotřebitel.
  2. Registrovaný subjekt musí buď: 
    a) vykonávat podnikatelskou činnost, při které bude čokolády prodávat konečným spotřebitelům,
    b) nebo nakupovat čokolády pro firemní účely (jako dárky pro klienty, zaměstance apod.).
  3. Pro případ 2a) je nutné doložit způsob, jakým budou čokolády klientům nabízeny. A to uvedením adresy kamenné prodejny, nebo internetové adresy e-shopu, či upřesněním jiného způsobu prodeje (prodejní stánek apod.). Ve všech těchto případech musí být registrovaný subjekt prokazatelně provozovatelem. U případu 2a) není žádné kvantitativní omezení z hlediska odběru za velkoobchodní ceny (lze tedy nakupovat od 1 ks).
  4. Pro případ 2b) není pro udělení možnosti nakupovat za velkoobchodní ceny nutné dokládat způsob prodeje. Je však nutné odebrat zboží v individuálně stanoveném minimálním množství. Společnost Chocolate Hill s.r.o. si vyhrazuje právo neuzavřít kupní smlouvu v případě, kdy není učiněna objednávka v předem dohodnutém rozsahu.
  5. Poskytnutí přístupu k velkoobchodním cenám není nárokové.