c
Kategorie našich výrobků
kategorie našich výrobků

Čokoláda do nemocnic –⁠ pošlete s námi sladké vánoční povzbuzení

05. 12. 2021, 18:30

Na konci tohoto článku najdete instrukce, jak se do této akce zapojit.


Pokud se rozhodnete naše zdravotníky podpořit a věnovat jim čokoládu, Váš dar zdvojnásobíme.

Zdravotnická zařízení, která potěšíme, vybereme dle úspěšnosti této akce. Všichni, kdo se zapojí, obdrží po rozeslání finální soupis. Z něj budete schopni identifikovat produkty přímo ze své objednávky (dle jejího čísla). Budete vědět, které produkty jsme přidali my a kam i s těmi od Vás zamířily. Vše v duchu maximální transparentnosti poskytneme včetně fotodokumentace a snad i nějaké odezvy od zdravotníků.

Délka trvání akce je omezena jen našimi zásobami. Nejsme schopni rozdat to, co nemáme vyrobeno. Ukončena bude nejpozději 15.12. Chceme, aby zdravotnici obdrželi čokolády do Vánoc. 16.12. je poslední termín podání zásilek, kdy dopravci ještě garantují dodání do Štědrého dne.

Úplné podmínky této akce naleznete ZDE


Než Vám popíšu, jak na to, dovolte mi vysvětlit důvody, proč jsme se odhodlali naše zdravotníky trochu potěšit.

Vzpomínáte si na jaro 2020? Začátek té šílené pandemie, která obrátila naše životy naruby. Všichni jsme svorně a odhodlaně šili roušky. Semkli jsme se a táhli za jeden provaz. Mohli jsme na sebe být právem hrdí. S příchodem první podzimní vlny, kdy se začaly nemocnice masivně plnit covidovými pacienty, jsme zažívali nevídané projevy solidarity vůči zdravotníkům. Restauratéři jim vozili obědy, pražírny čerstvou kávu, děti kreslily obrázky... Firmy se mohly s nabídkami potravin a věcných darů doslova přetrhnout.

Nyní je zdravotnictví v podobné situaci. Ruší se běžná péče a počty hospitalizovaných se vracejí zpět na nelichotivé hodnoty. Něco je však jinak. Otupěli jsme. Navíc jsme se jako národ dokonale polarizovali. S každou další vlnou klesá naše morálka a trpělivost. Není divu. Už je to únavné a dlouhé. Očkování, neočkovaní, staří, mladí, vzdělaní, méně vzdělaní... Všichni se shodneme v jedné věci. Nepřejeme si nic jiného, než žít zase normálně.

Jenže on tady ten vir pořád je. Můžeme mít na pandemii a boj s ní názor jakýkoliv. Jedno je však zřejmé. Zdravotníci v první linii jsou na tom hůř než kdy dříve. Nacházejí se v diametrálně odlišném stavu než při první podzimní vlně. Jsou unavení a demoralizovaní. Mnoho z nich to vzdalo a zdravotnictví trvale opustilo. Ti zbývající, stejně jako my ostatní, zatím nevidí světlo na konci tunelu. Opět se musí bezradně dívat, jak lidé umírají. Slouží nekonečné přesčasy. Zavření v ochranných oblecích s nemožností se pořádně nadechnout. Většinu času odloučeni od rodin. Od svých dětí, které ani nevidí vyrůstat. V tuto chvíli navíc s vidinou Vánoc strávených v nemocnici.

V první podzimní vlně to byl obdobný nápor, ale atmosféra byla díky všeobecné solidaritě úplně jiná. Měli větší motivaci bojovat.

Zdravotníci se stali terčem vybíjení frustrace zoufalých lidí. Denně čteme o jejich napadání. Fyzickém i slovním. Lidé jim bez váhání propíchají kola u aut. Na sociálních sítích o nich píšou nevybíravé komentáře. A ti, kdo jim alespoň aktivně neškodí, na ně zapomněli. Pojďme to společně změnit.
 

Dokážeme se opět vyburcovat?

Jsme jen výrobci čokolády. Životy zachraňovat neumíme. Cítíme však povinnost zkusit naše zdravotníky v jejich nelehkém poslání podpořit. Věříme, že poznání, že společnost za nimi stále pevně stojí, jim může dodat energii do dalšího boje.

Přátelé, potřebujeme je! Nejen v boji s covidem. Všichni chceme mít dostupnou péči. Když se naše dítě zraní, nebo když se stane cokoliv nám. Bez nich to nejde a lidé si to často uvědomí, až když se to týká jich samotných.
 

Jak se zapojit

Je to jednoduché. Jsou dva způsoby.

1. Můžete objednat produkty jen pro zdravotníky

Tuto možnost využijte, pokud si sami pro sebe nechcete objednat. Ve druhém kroku objednávky vyberete toto:

2. Objednáte si pro sebe a něco přenecháte zdravotníkům

Ve třetím kroku objednávky je pole, do kterého můžete napsat poznámku. Uveďte nám, které produkty z Vaší objednávky můžeme lékařům předat. Třeba nějak takto:

Předem Vám moc děkujeme za jakoukoliv účast. A i kdybyste nechtěli čokoládu věnovat, alespoň tuto iniciativu sdílejte se svým okolím.

Jdete do toho s námi?

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE