c
Kategorie našich výrobků
kategorie našich výrobků

Cestopisné dobrodružství Chocolate Hill na cestách

27. 02. 2019, 20:05

Připravili jsme pro vás cestopisný projekt Chocolate Hill na cestách. Věnovali jsme mu i samostatnou podstránku, na které si vždy můžete zkontrolovat, co je nového.

Doporučujeme každému, kdo to ještě nestihl, začít nás sledovat na Instagramu nebo na Facebooku. Novinky vás čekají i na našem Youtube účtu. Vždy se tam jako první dozvíte o všech zajímavých místech a lidech. Věříme, že vás to bude bavit stejně jako nás!
 

O co jde?

Výroba čokolády je pro nás zejména koníček a životní styl. Proto jsme se rozhodli, že spojíme příjemné s užitečným. 
Každý týden se pokusíme navštívit alespoň jedno zajímavé místo a napíšeme vám z něj reportáž. 
Chceme se setkávat, s čokoládou v ruce, s inspirativními lidmi, kteří dělají svojí práci poctivě a s láskou. Stejně jako my. Smyslem je dát jim možnost předat své poselství a zároveň šířit to naše. Žádná placená reklama, žádné přesvědčování a podbízení. Líbí se nám myšlenka budování dobrých vztahů, důvěry a pochopení. A to jak s provozovateli těchto míst, tak i se zákazníky.
Vždy budeme rádi, když na daném místě zůstanou naše čokolády v prodeji, ale nebude to primární cíl.
 

Kam se budeme vydávat?

To sami ještě nevíme. Nejdříve budeme hledat v blízkém okolí. Budeme rádi, když se nám budete sami ozývat a navrhovat nám místa, která považujete za unikátní. Když někam pojedeme i z jiného důvodu, budeme mít na paměti, že je to dobrá příležitost pro objevování dalších skvělých míst a lidí smiley
Z hlediska zaměření se může jednat o restaurace, kavárny, obchody s kvalitními potravinami, turistická místa, nebo třeba i o nekomerční subjekty bohulibé činnosti, kterým můžeme rozdat čokoládovou radost. Nechceme se předem nějak svazovat. Takže i naše představy jsou zatím hodně obecné. 
Jsme připraveni nechat se volně unášet tímto dobrodružstvím. Doufáme, že se k nám přidáte!


Článek o prvním navštíveném místu naleznete na blogu už zítra. Bude to opravdu zajímavý rozhovor a máte se na co těšit.

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE