c

Přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě naší čokolády

Bio produkce

Podstatnou část našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

S dopravou zdarma

Udělejte si pořádnou zásobu čokolády. Při nákupu nad 1 000 Kč budete mít dopravu zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Horká čokoláda

Nastavit filtrování produktů
Výživové údaje (100 g)
+
výrobci
+
dostupnost
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 7
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 7

Horká čokoláda

Horká čokoláda patří k nejoblíbenějším nápojům po celém světě. A zvláště v zimních měsících nás krásně prohřeje a přispěje k dobré náladě, ke klidu a k pohodě. Proto jsme se právě v předvánoční době rozhodli rozšířit náš sortiment horkých čokolád o nové chutě. Zatím jsme nabízeli horké čokolády pouze ve variantě bílá sladká a nebo 44% mléčná. Nyní přidáváme horkou čokoládu s chilli, dále hořkou 75% čokoládu a 77% čokoládu bez cukru. Věříme, že si každý z Vás vybere tu svoji oblíbenou.

Horká čokoláda se může připravovat různými způsoby a s různými ingrediencemi, včetně rostlinného mléka pro ty, kteří jsou náchylní na intoleranci laktózy nebo si zvolili přísnou veganskou stravu. Náš recept doporučuje smíchat naši směs na horkou čokoládu s mlékem, ale je jen na Vás, jaké mléko použijete.

Horká čokoláda je oblíbeným nápojem dětí i dospělých. A díky bohaté chuti a správným ingrediencím může být dobrou volbou i pro ty, kteří si chtějí dopřát něco sladkého, aniž by přijali příliš mnoho cukru.

A pokud patříte k lidem, kteří si nechtějí nebo nemůžou dopřát ani trochu cukru, je tu speciálně pro Vás naše horká bezcukrová čokoláda, která je slazena erythritolem. Ač Vám tento název může znít trochu chemicky, přesto se jedná o sladidlo na přírodní bázi.
 

Jak pro vás vyrábíme čokoládu

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE