Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

podkategorie
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:

Čokoláda přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar produkce

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě čokolády

Bio výroba

Většinu našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

Doprava zdarma

Vyberte si u nás produkty nad 1 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Tabulková čokoláda

řadit:
počet produktů na stránce:

Kvalitní čokoláda

Naše čokoláda je opravdu kvalitní a nejsou to prázdná slova. Vyrábíme ji přímo z kakaových bobů. Jedná se o tzv. metodu Bean to Bar. Volný překlad je "od bobu k tabulce". A přesně takto to u nás probíhá. Proces, který vede k dokonalé tabulce čokolády, trvá až několik dní. Celý probíhá v naší manufaktuře. Používáme jen ty nejkvalitnější kakaové boby. Naším cílem je vyrábět nejlepší čokoládu a na surovinách nešetříme. A na chuti to jistě poznáte, jsou to opravdu luxusní čokolády!

Čokolády dělíme do třech základních skupin. Na naši základní řadu BIO čokolád, čokolády s posypem a limitované edice. U čokolád s posypem nemůžeme BIO kvalitu deklarovat jen z toho důvodu, že je složité posypy v organické kvalitě sehnat. Jejich základem je vždy BIO čokoláda.

Naše limitované edice čokolád vás budou bavit. Je to kategorie, ve které si hrajeme a snažíme se vás překvapit neobvyklými chutěmi, sezónními posypy a okamžitými nápady.