Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE

Přešli jsme na letní provoz. Odesílání balíčků je závislé na aktuálním výhledu počasí. Konkrétní informace naleznete ZDE

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

podkategorie
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:

Čokoláda přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar produkce

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě čokolády

Bio výroba

Většinu našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

Doprava zdarma

Vyberte si u nás produkty nad 1 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Tabulková čokoláda

řadit:
počet produktů na stránce:

Kvalitní čokoláda

Naše čokoláda je opravdu kvalitní a nejsou to prázdná slova. Vyrábíme ji přímo z kakaových bobů. Jedná se o tzv. metodu Bean to Bar. Volný překlad je "od bobu k tabulce". A přesně takto to u nás probíhá. Proces, který vede k dokonalé tabulce čokolády, trvá až několik dní. Celý probíhá v naší manufaktuře. Používáme jen ty nejkvalitnější kakaové boby. Naším cílem je vyrábět nejlepší čokoládu a na surovinách nešetříme. A na chuti to jistě poznáte, jsou to opravdu luxusní čokolády!

Čokolády dělíme do třech základních skupin. Na naši základní řadu BIO čokolád, čokolády s posypem a limitované edice. U čokolád s posypem nemůžeme BIO kvalitu deklarovat jen z toho důvodu, že je složité posypy v organické kvalitě sehnat. Jejich základem je vždy BIO čokoláda.

Naše limitované edice čokolád vás budou bavit. Je to kategorie, ve které si hrajeme a snažíme se vás překvapit neobvyklými chutěmi, sezónními posypy a okamžitými nápady.