c

Přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě naší čokolády

Bio produkce

Podstatnou část našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

S dopravou zdarma

Udělejte si pořádnou zásobu čokolády. Při nákupu nad 1 000 Kč budete mít dopravu zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Čokoláda na vaření

Nastavit filtrování produktů
Výživové údaje (100 g)
+
výrobci
+
dostupnost
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 3
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 3

Nejen na vaření

Naše čokolády na vaření, stejně jako všechny naše ostatní čokolády, nejsou výsledkem žádných kompromisů. Využíváme pro ně výběrové kakaové boby z Ekvádoru, které se vyznačují velmi intenzivní kakaovou chutí. Jsou tak zárukou skvělých výsledků při tvoření vašich čokoládových dobrot. Brzy však zjistíte, žejsou také skvělé prostě jen tak! Jedná se o plnohodnotné Bean to Bar čokolády. To znamená, že je vyrábíme přímo z kakaových bobů, které pro vás dovážíme, přebíráme, pražíme a meleme.

Některé čokolády určené k vaření a pečení možná znáte ve formě čokoládových peciček. My jsme zvolili jinou cestu. Vyrábíme pro vás krásné a křupavé čokoládové tyčinky. Jsou temperované, což znamená, že se svojí strukturou a vlastnostmi vyrovnají tabulkové čokoládě. Jsou tedy určeny i pro přímou konzumaci.

Jelikož chceme vyhovět všem čokoholikům, tak jsme pro vás připravili tři druhy čokolád na vaření, které uspokojí každého.

Pro tradiční dezerty jsme vytvořili chuťově vyváženou 60% čokoládu na vaření, která je slazena kvalitním třtinovým cukrem. Pro ty z vás, kteří se snaží vyhýbat cukru, vyrábíme hned dva typy čokolád určených na vaření. První z nich je 80% čokoláda na vaření (slazená přírodním sladidlem erythritol). Druhým je 100% čokoláda, která nabízí velmi intenzivní kakaový zážitek a naprosté minimum cukrů, které se vyskytují jen v přirozené podobě (z kakaových bobů).

Jak pro vás vyrábíme čokoládu

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE