Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE

Od 1.8. do 12.8. máme CELOFIREMNÍ DOVOLENOU. Objednávat můžete. Balíčky však budeme rozesílat až po našem návratu.

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

podkategorie
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:

Čokoláda přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar produkce

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě čokolády

Bio výroba

Většinu našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

Doprava zdarma

Vyberte si u nás produkty nad 1 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Čokoláda na vaření

řadit:
počet produktů na stránce:

Nejen na vaření

Naše čokolády na vaření, stejně jako všechny naše ostatní čokolády, nejsou výsledkem žádných kompromisů. Využíváme pro ně výběrové kakaové boby z Ekvádoru, které se vyznačují velmi intenzivní kakaovou chutí. Jsou tak zárukou skvělých výsledků při tvoření vašich čokoládových dobrot. Brzy však zjistíte, žejsou také skvělé prostě jen tak! Jedná se o plnohodnotné Bean to Bar čokolády. To znamená, že je vyrábíme přímo z kakaových bobů, které pro vás dovážíme, přebíráme, pražíme a meleme.

Některé čokolády určené k vaření a pečení možná znáte ve formě čokoládových peciček. My jsme zvolili jinou cestu. Vyrábíme pro vás krásné a křupavé čokoládové tyčinky. Jsou temperované, což znamená, že se svojí strukturou a vlastnostmi vyrovnají tabulkové čokoládě. Jsou tedy určeny i pro přímou konzumaci.

Jelikož chceme vyhovět všem čokoholikům, tak jsme pro vás připravili tři druhy čokolád na vaření, které uspokojí každého.

Pro tradiční dezerty jsme vytvořili chuťově vyváženou 60% čokoládu na vaření, která je slazena kvalitním třtinovým cukrem. Pro ty z vás, kteří se snaží vyhýbat cukru, vyrábíme hned dva typy čokolád určených na vaření. První z nich je 80% čokoláda na vaření (slazená přírodním sladidlem erythritol). Druhým je 100% čokoláda, která nabízí velmi intenzivní kakaový zážitek a naprosté minimum cukrů, které se vyskytují jen v přirozené podobě (z kakaových bobů).