c

Přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě naší čokolády

Bio produkce

Podstatnou část našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

S dopravou zdarma

Udělejte si pořádnou zásobu čokolády. Při nákupu nad 1 000 Kč budete mít dopravu zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Čokoládové tyčinky bez cukru

Nastavit filtrování produktů
Výživové údaje (100 g)
+
výrobci
+
dostupnost
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 8
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 8

Oblíbili jste si naše tabulkové čokolády bez přidaných cukrů? Tak to vás jistě potěší, že je nyní máme i ve formě křupavých tyčinek. Na jejich výrobu používáme naprosto stejnou low carb čokoládu jako u tabulek. V nabídce je jak hořká čokoláda bez cukru, tak mléčná čokoláda bez přidaných cukrů.

Jen samé výhody

Nechceme hanit naše tabulkové čokolády, ale pokud si kupujete čokoládu jen pro sebe na běžné mlsání, tak doporučujeme tyčinky upřednostnit. Proč?

yes TYČINKY JSOU NA GRAM VÝRAZNĚ LEVNĚJŠÍ NEŽ TABULKY. Jsme ruční výroba. Na vyprodukování jedné tabulky je potřeba mnohem více lidské práce. Každou je třeba opatrně ručně odlít, dát chladit, vytáhnout z chladícího zařízení, vyklepnout, zabalit. Většina těchto činností u tyčinek odpadá. Příklad bude nejlepší. Když si koupíte 500g balíček low carb mléčné čokolády ve formě tyčinek, tak zaplatíte 470 Kč. 1 gram naší výběrové Bean to Bar čokolády vás vyjde jen na 0,94 Kč. 60g totožné čokolády jako tabulka u nás stojí 90 Kč. Za 1 gram zaplatíte 1,5 Kč. A to už je opravdu rozdíl! Díky tomuto výrobnímu postupu vám můžeme nabídnout pravděpodobně nejlevnější Bean to Bar čokoládu na českém trhu.

yes TYČINKY JSOU TEMPEROVANÉ. To znamená, že procházejí stejným procesem jako při odlévání do formiček. Mají tedy stejné vlastnosti jako tabulky. Jen mají jiný tvar. Jinak se neliší! Na trhu se můžete setkat s tzv. čokoládovými pecičkami, nebo zlomky. Ty často bývají v netemperované podobě. Nehodí se k přímé konzumaci, jelikož nemají správnou strukturu.

yes DOBŘE SE S NIMI VAŘÍ. Pokud se rozhodnete s našimi LC čokoládami vařit, tak nemusíte složitě lámat tabulku. Tyčinky se dají pohodlně odvážit a rozpustit.

yes BALENO DO ZNOVUUZAVÍRELNÝCH SÁČKŮ. Čokoládové tyčinky odvažujeme a odsypáváme do pevných pytlíků (tzv. doypacků), které jsou opatřeny zipem. Po odebrání potřebného množství můžete sáček opět neprodyšně zavřít a čokoláda vám vydrží déle čerstvá.

yes TYČINKY JSOU EXTRÉMNĚ ŽRAVÉ! Je otázkou, zda je to pro vás až taková výhoda :-) 

Jak pro vás vyrábíme čokoládu

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE