Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

podkategorie
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:

Čokoláda přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar produkce

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě čokolády

Bio výroba

Většinu našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

Doprava zdarma

Vyberte si u nás produkty nad 1 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Čokoládové krémy

řadit:
počet produktů na stránce:

Oříškové krémy s naší Bean to Bar čokoládou

Tomu se nedá nepodlehnout! Dobře, dá... Petr, jeden z majitelů naší čokoládovny, má alergii na ořechy. Ale vy ostatní, pokud netrpíte stejným omezením, si můžete dopřát tuto pochoutku do plné blaženosti.

Co jsme to pro vás připravili? Nejraději bychom tento produkt pojmenovali jako oříškové máslo s čokoládou. Legislativa EU však použití slova "máslo" v tomto slovním spojení zakazuje. Říkejme tomu oříškový krém s čokoládou, nebo čokoládový krém. A až si tento produkt zamilujete stejně jako my, tak mu budete nejspíš říkat čokoládová NutHillka.

Vždy se snažíme, aby si u nás vybral každý. Volit můžete mezi čokoládovým krémem bez přidaných cukrů a variantou se třtinovým cukrem. Oříšky jsou jemně upraženy. Jsou umlety tak, aby výsledný krém nebyl příliš tekutý. Není ani moc hutný. Je tak akorát, aby šel při správné teplotě namazat. Jsou v něm malé kousíčky, které jemně křupou.

A to nejdůležitější si necháme na konec. Do našich NutHillek přidáváme tzv. Bean to Bar čokolády z výběrových kakaových bobů vlastní výroby. Tedy čokolády z bobů, které pro vás dovážíme a ručně zpracováváme. Vybíráme pouze vzácné a hodnotné odrůdy kakaových bobů. Zapomeňte na oříškové krémy (u některých výrobců i másla) s masově vyráběnými belgickými čokoládami. Naše čokoládové krémy dostanou vaše chuťové pohárky do extáze. Pokud je nezavřete na zámek do skříně, tak si jich moc dlouho nežijete.