c

Přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě naší čokolády

Bio produkce

Podstatnou část našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

S dopravou zdarma

Udělejte si pořádnou zásobu čokolády. Při nákupu nad 1 000 Kč budete mít dopravu zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Čokolády k Valentýnu

Nastavit filtrování produktů
Výživové údaje (100 g)
+
výrobci
+
dostupnost
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 19
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 19

Čokoláda k Valentýnu prostě patří

Pánové. Je to jednou za rok a je to fakt jednoduché. 14.2. je Valentýn, svátek zamilovaných. Nedělejte z toho vědu. Kupte své manželce, přítelkyni nebo ženě, o jejíž srdce chcete teprve bojovat, květinu a kvalitní čokoládu. Tím je zaručeně potěšíte.

My vám samozřejmě s radostí pomůžeme s tou čokoládovou částí. 

U nás věříme, že nejhodnotnější čokoláda je ta, která je vyrobena z těch nejlepších surovin. A hlavně – z výběrových kakaových bobů. Jsme malá česká čokoládovna, která je s maximální péčí zpracovává.

Tip na valentýnský čokoládový dárek

Z našeho sortimentu se k Valentýnu dokonale hodí zejména dárkové balení našich 8 BIO čokolád. Tabulkové čokolády jsou v krásných obalech a jsou k sobě svázány decentní růžovou stužkou a mašlí. Nejen že své milované darujete krásný dárek, obdrží od vás i skvělý zážitek ve formě degustace.

Pokud se vaše drahá polovička snaží držet linii, nebo je diabetik, jistě ocení dárkové balení našich 7 čokolád bez přidaných cukrů.

Jako dárek k Valentýnu jsou oblíbené i naše čokolády s posypem a i ty máme bez přidaných cukrů.

Jestli je vaše milá opravdu velký milovník čokolády, možná by ji udělalo největší radost, když jí koupíte pořádnou zásobu našich čokoládových tyčinek. Jedná se o náš vynález, který je plnohodnotnou alternativou tabulkové čokolády. Čokoláda má stejné vlastnosti, chutná stejně jako ta obdélníková. Gram ve formě tyčinek však vychází až o 40 % levněji než gram v podobě tabulky. A to se v případě, kdy chcete trochu čokolády konzumovat každý den, vyplatí. Když své čokoholičce k Valentýnu koupíte kilo té nejlepší čokolády, nemůžete udělat chybu. 

Jak pro vás vyrábíme čokoládu

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE