c

Přímo od výrobce

Jsme česká manufaktura, čokoládu vám zašleme přímo z výroby. Čerstvě vyrobenou a voňavou!

Více o naší manufaktuře

Bean to bar

Čokoládu vyrábíme přímo z výběrových kakaových bobů, které pro vás dovážíme a poctivě zpracováváme.

Více o výrobě naší čokolády

Bio produkce

Podstatnou část našich produktů u nás najdete v BIO kvalitě. Vždy využíváme jen ty nejlepší dostupné suroviny.

Více o BIO produkci

S dopravou zdarma

Udělejte si pořádnou zásobu čokolády. Při nákupu nad 1 000 Kč budete mít dopravu zdarma.

Více o dodacích podmínkách

Čokolády k Vánocům

Nastavit filtrování produktů
Výživové údaje (100 g)
+
výrobci
+
dostupnost
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 2
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 2

Čokolády nejen k Vánocům

Čokoláda patří k nejoblíbenějším dárkům. A proč nepotěšit své blízké čokoládovým dárkem právě o Vánocích? Že už mají o Vánocích všichni toho sladkého dost? To přece vůbec nevadí, čokoláda Vám při dobrém skladování vydrží klidně i celý rok! (tedy pokud ji vydržíte nesníst smiley )

A také ne každá čokoláda musí obsahovat moc cukru, v naší nabídce najdete čokolády sladší i méně sladké a dokonce i čokolády zcela bez cukru.

Pokud chcete udělat radost čokoládovým vánočním balíčkem i lidem, kteří si nechtějí nebo nemůžou dopřát ani trochu klasického cukru, je tu speciálně pro ně náš bezcukrový vánoční balíček. Obsahuje bílou tabulku čokolády s výběrovou kávou, tyčinky z 59% mléčné čokolády slazené borůvkami a horkou čokoládu bez cukru. Bílá čokoláda s kávou a horká čokoláda bez cukru jsou slazeny erythritolem. Ač Vám tento název může znít trochu chemicky, přesto se jedná o sladidlo na přírodní bázi.

Pokud naopak preferujete sladší chutě, je tu pro Vás nebo Vaše blízké přichystán sladký vánoční balíček: Čokoládové hvězdičky ze 44% mléčné čokolády, mléčná tabulka z 52% BIO čokolády a bílá horká čokoláda.

Jak pro vás vyrábíme čokoládu

Principy ochrany soukromí na Chocolatehill.cz

Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas. Souhlasy s používáním jednotlivých typů cookies si můžete nastavit pod odkazem „Detailní nastavení“.

Detailní nastavení
POVOLIT VŠE